Scrapbooking jest moją pasją od wielu lat. Z ogromną przyjemnością i sercem projektuję i tworzę kolorowe albumiki, kartki, zaproszenia i inne papierowe drobiazgi. Będzie mi miło, gdy znajdziesz u mnie coś dla Siebie... Chętnie wykonam także prace na indywidualne zamówienie. Zapraszam do zakładki "Tu kupisz moje prace", oraz "Zaproszenia" , gdzie znajdują się linki do galerii internetowych i moich butików, zachęcam też do kontaktu mailowego (vairatka@interia.pl).

środa, 15 maja 2013

Diabelskie wyzwanie

Dziś zapraszam na Diabelskie Wyzwanie - z Magiczną Kartką :) Marta zaproponowała nam wykonanie kartki wg mapki, ale z dodatkowymi wytycznymi: na kartce mają znaleźć się minimum 3 kwiatki i motyl, a użyć należy ulubionego papieru - z uzasadnieniem, dlaczego akurat ten.

Moja kartka wygląda tak:Użyłam moich ulubionych papierów ze starego, dobrego ILSu... Herbaciany Ogród, At noon i Amber. Ehhh... To był jeden z moich pierwszych papierów, dlatego mam do niego taki sentyment. Chomikuję najstarsze kolekcje i trzymam niemal jak relikwie ;) I baaardzo muszę się zastanowić, zanim wezmę nożyczki do ręki...

Zapraszam na Diabelskiego bloga po wszystkie szczegóły wyzwania :)Pozdrawiam :)

3 komentarze:

  1. Wspaniała, kobieca i delikatna ! Bardzo dziękuję za przepiękną interpretację tematu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. też sknerzę ILSy a teraz jak już go nie ma to w ogóle będzie mi żal... Kartka śliczna!

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękna! Dzięki tym delikatnym kolorom, cytat jest tym bardziej wyeksponowany.. Oj, i ja oszczędzam papiery, których nie można już nigdzie dostać...no, żeby były na "czarną godzinę"... która i tak pewnie nie nastąpi ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz :)