Scrapbooking jest moją pasją od wielu lat. Z ogromną przyjemnością i sercem projektuję i tworzę kolorowe albumiki, kartki, zaproszenia i inne papierowe drobiazgi. Będzie mi miło, gdy znajdziesz u mnie coś dla Siebie... Chętnie wykonam także prace na indywidualne zamówienie. Zapraszam do zakładki "Tu kupisz moje prace", oraz "Zaproszenia" , gdzie znajdują się linki do galerii internetowych i moich butików, zachęcam też do kontaktu mailowego (vairatka@interia.pl).

piątek, 23 listopada 2012

Scrap użytkowy

Taki trochę pseudo scrap ;) To podziękowanie dla Szkoły w Stawku, która organizowała dla naszego Staśka zbiórki, loterie, i inne akcje. Wczoraj mieliśmy niezwykłą przyjemność gościć w szkole i Stasio osobiście przekazał podziękowanie dzieciom :) (jak dostanę zdjęcia to obszerna relacja będzie też na blogu Stasia).
W zasadzie ozdobione jest tylko zdjęcie, rolę journalingu spełnia wydrukowane podziękowanie, no i kilka akcentów na brzegach. A format - A4. Panie obiecały, że trafi w ramkę i na ścianę :D


Pozdrawiam i ściskam moooocno :)


4 komentarze:

 1. Piękne podziękowanie!! Ślicznie zrobione! :)

  Vairatko, jeśli masz ochote na małą zabawę w pytania i odpowiedzi, to zapraszam do siebie po wyróżnienie dla Twojego bloga :)
  http://mapowska.blogspot.be/2012/11/dziekuje-bardzo-za-wyroznienie-od.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Very nice!
  I wonder how you had fun ...

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie pamiątki i podziękowania są najpiękniejsze:)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękna forma podziękowania.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz :)