Scrapbooking jest moją pasją od wielu lat. Z ogromną przyjemnością i sercem projektuję i tworzę kolorowe albumiki, kartki, zaproszenia i inne papierowe drobiazgi. Będzie mi miło, gdy znajdziesz u mnie coś dla Siebie... Chętnie wykonam także prace na indywidualne zamówienie. Zapraszam do zakładki "Tu kupisz moje prace", oraz "Zaproszenia" , gdzie znajdują się linki do galerii internetowych i moich butików, zachęcam też do kontaktu mailowego (vairatka@interia.pl).

sobota, 29 lutego 2020

Najnowsze kolekcje ScrapAndMe - na kartkach komunijnych

Witajcie :)
Siedzę i siedzę, i nie wiem, co napisać :P Kursor miga, a ja mam pustkę w głowie, serioooo!!! :D Może po prostu napiszę, że po otwarciu paczki z nowymi kolekcjami Celebrations Rouge
i Celebarions Blue uśmiech miałam od ucha do ucha, bo tak pięknych kolekcji to jeszcze w ręce nie miałam!!! Uwielbiam wszystkie kolekcje ScrapAndMe, ale ta zdecydowanie skradła moje serce!
Zresztą - popatrzcie sami...

After opening the package with the new Celebrations Rouge 
and Celebarions Blue collections I had a smile from ear to ear, because I didn't have such beautiful collections yet !!! I love all ScrapAndMe collections, but this one definitely stole my heart!

Anyway - look for yourself ...

Od razu, tak na szybko, z marszu zrobiłam dwie kartki komunijne, z wykorzystaniem samych tylko papierów i elementów z arkuszy do wycinania. Od razu dodam, że papiery pasują do poprzednich kolekcji Blossom Pink i Blue, więc jeśli jeszcze Wam zostały tamte - to macie doskonałe uzupełnienie.
Dziewczyny zrobiły znów niesamowitą robotę, wielkie brawa za przepiękne malowane frezje (moje ulubione kwiaty!!), piękne postaci dzieci, no i ułożenie tego wszystkiego w całość - pierwsza klasa!
Ja jestem zachwycona, i jestem pewna, że te kolekcje skradną i Wasze serca :)

Immediately, so quickly, I made two first communion cards, using only the paper and elements from sheets for cutting. the papers match the previous Blossom Pink and Blue collections, so if you still have those - you have the perfect complement.

The girls did an amazing job again, great applause for the beautiful painted freesias (my favorite flowers !!), beautiful characters of the children, and arranging it all - first class!

I am delighted, and I am sure that these collections will steal and your hearts too :)


Użyłam i serdecznie polecam:
Pozdrawiam :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz :)