Scrapbooking jest moją pasją od wielu lat. Z ogromną przyjemnością i sercem projektuję i tworzę kolorowe albumiki, kartki, zaproszenia i inne papierowe drobiazgi. Będzie mi miło, gdy znajdziesz u mnie coś dla Siebie... Chętnie wykonam także prace na indywidualne zamówienie. Zapraszam do zakładki "Tu kupisz moje prace", oraz "Zaproszenia" , gdzie znajdują się linki do galerii internetowych i moich butików, zachęcam też do kontaktu mailowego (vairatka@interia.pl).

poniedziałek, 16 października 2017

Intensywne kolory na ślub/DT CraftPassion

Witam :)
Kartka ślubna nie musi być pastelowa... Dziś będzie bardzo soczyście i intensywnie :)
Kartkę ozdobiłam głównie kwiatami z foamiranu, a do ich wykonania użyłam nowiutkich wykrojników Kwiaty nr 7 oraz dużych Kwiatów nr 4. Listki to wianek - zakochałam się w nim!! Na pudełku napis "Młodej Parze", przyklejony przy pomocy taśmy dwustronnej.

Hello :)

Wedding card does not have to be pastel ... Today it will be colorfull and intense.
I decorated the card mainly with foamiran flowers, and to make them I used new dies - a little "Flower no 7" and a big "Flower no 4" dies. Leaves are from Wreath - I love them!! On the box I used inscription "Młodej Parze", adhered with two-sided tape.Użyłam/I used:Pozdrawiam :)1 komentarz:

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz :)