Scrapbooking jest moją pasją od wielu lat. Z ogromną przyjemnością i sercem projektuję i tworzę kolorowe albumiki, kartki, zaproszenia i inne papierowe drobiazgi. Będzie mi miło, gdy znajdziesz u mnie coś dla Siebie... Chętnie wykonam także prace na indywidualne zamówienie. Zapraszam do zakładki "Tu kupisz moje prace", oraz "Zaproszenia" , gdzie znajdują się linki do galerii internetowych i moich butików, zachęcam też do kontaktu mailowego (vairatka@interia.pl).

niedziela, 25 czerwca 2017

Roczny album ze ScrapAndMe

Dziś kolejna strona rocznego albumu, który powstaje na wyzwanie na blogu ScrapAndMe - to już 5! Album powolutku się zapełnia, a ja nie moge się doczekać wytycznych na kolejny miesiąc - to naprawdę wciąga! Kto jeszcze do nas nie dołączył - w każdej chwili ma szansę :) Ale im wczesniej tym lepiej, bo nie dość, ze zabawa fajna, to jeszcze co miesiąc wśród uczestników losowane sa nagrody, więc im wcześniej się pojawicie na liście ze swoją pracą - tym większa szansa na wygraną ;) Zachęcam i zapraszam gorąco :)

W tym miesiącu wytyczne to - KÓŁKA I TEKTURKA.


Użyłam:
A tak prezentują się moje dotychczasowe strony (każde jest podlinkowane do odpowiedniego posta na blogu ScrapAndMe, gdzie podane są wytyczne):Pozdrawiam serdecznie :)
3 komentarze:

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz :)