Scrapbooking jest moją pasją od wielu lat. Z ogromną przyjemnością i sercem projektuję i tworzę kolorowe albumiki, kartki, zaproszenia i inne papierowe drobiazgi. Będzie mi miło, gdy znajdziesz u mnie coś dla Siebie... Chętnie wykonam także prace na indywidualne zamówienie. Zapraszam do zakładki "Tu kupisz moje prace", gdzie znajdują się linki do mojego sklepu i galerii internetowych, zachęcam też do kontaktu mailowego (sklep@vairatka.pl).

środa, 17 grudnia 2014

W szczytnym celu

Postanowiłam w tym roku wziąć bardziej czynny udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy i dać coś od siebie :) i tak powstały - przepiśnik i zapiśnik - od serca :)

A na blogu "Skrapujemy dla WOŚP" można przeczytać ze mną wywiad, a co ;)
I będzie je można wylicytować na aukcjach dla WOŚP :)

Dodam jeszcze, że w aukcji bierze udział ponad 80 scraperek!!! Razem stworzyłyśmy ok. 120 notesów :) Aukcje wspierają też sklepy:
PaperPassion, Studio75, CraftyMoly, Kolorowy Jarmark, Scrapek.pl, Rapakivi, Skarbnica Pomysłów - dziękujemy za wsparcie :)


4 komentarze:

 1. Piękne! I inicjatywa szczytna :)
  Idę poczytać wywiad ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Very cute!
  Merry Christmas and a New Year of happiness, success and many arts!
  Nágela Weber

  OdpowiedzUsuń
 3. Prześliczne notesy! A tak przy okazji :) Zdrowych i wesołych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku. Dziękuję za odwiedziny na moim blogu i za każde pozostawione miłe słowo :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowne i z wielkim sercem :) Wszystkiego dobrego na Święta i na "po Świętach" :)
  P.S. dziękuję <3<3<3

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz :)