Scrapbooking jest moją pasją od wielu lat. Z ogromną przyjemnością i sercem projektuję i tworzę kolorowe albumiki, kartki, zaproszenia i inne papierowe drobiazgi. Będzie mi miło, gdy znajdziesz u mnie coś dla Siebie... Chętnie wykonam także prace na indywidualne zamówienie. Zapraszam do zakładki "Tu kupisz moje prace", gdzie znajdują się linki do mojego sklepu i galerii internetowych, zachęcam też do kontaktu mailowego (sklep@vairatka.pl).

Regulamin

Regulamin

§ 1 Postanowienia ogólne oraz informacje o sprzedawcy

Niniejszy Regulamin (zwany dalej „Regulaminem”) określa ogólne warunki sprzedaży towarów zamieszczonych na stronie www.vairatka.blogspot.com, oferowanych do sprzedaży przez:


Agatę Blicharz prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą Vairatka Handmade z siedzibą w Chełmie, z adresem: 22-100 Chełm, ul. Wolności 7/68, o numerze NIP 563-110-17-99, REGON 061686174, adres e-mail sklep@vairatka.pl, zwanego dalej „Sklepem”.

W dalszej części Regulaminu osobę zamierzającą dokonać zakupu towaru za pośrednictwem naszej strony internetowej nazywamy „Klientem” lub „Użytkownikiem”.

Zakup towarów na naszej stronie internetowej może być dokonywany wyłącznie przez osoby pełnoletnie albo przez osoby prawne lub jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej. W każdym przypadku prosimy, aby zakupów nie dokonywały osoby poniżej 18 roku życia.
Przed złożeniem zamówienia klient obowiązany jest zapoznać się i zaakceptować niniejszy Regulamin.

§ 2 Ochrona danych osobowych

Informujemy Państwa, że dane osobowe naszych Klientów podlegają przetwarzaniu wyłącznie w celu realizacji zamówienia i podlegają ochronie stosownie do bezwzględnie obowiązujących przepisów.
Administratorem zbioru danych osobowych klientów jest Vairatka Handmade.
Dane osobowe nie są udostępniane innym firmom dla celów marketingowych.
Informujemy Państwa, że każdy Klient ma prawo do wglądu w przechowywane przez nasz Sklep swoje dane osobowe oraz do ich zmiany lub aktualizacji. Powierzone nam dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone w siedzibie Vairatka Handmade zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.
Szczegółowe informacje na temat Polityki Prywatności znajdziecie państwo TUTAJ.

§ 3 Oferowany towar i cena

Wszelkie informacje dotyczące towarów oferowanych przez stronę internetową www.vairatka.blogspot.com i www.sklep.vairatka.pl nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego, a są wyłącznie prezentacją produktów oferowanych przez nasz Sklep.
Wszystkie ceny podawane w sklepie internetowym są wyrażone w złotych polskich (PLN).

§ 4 Przebieg transakcji

Warunkiem przyjęcia i realizacji zamówienia jest prawidłowe złożenie zamówienia przez Klienta

- poprzez sklep internetowy www.sklep.vairatka.pl (zalecane)
- drogą mailową: sklep@vairatka.pl
- telefonicznie: 506971133
- lub osobiście w siedzibie firmy (po uprzednim umówieniu),

następnie opłacenie zamówienia za pośrednictwem płatności elektronicznych lub tradycyjnego przelewu, oraz - w przypadku personalizacji produktów - wypełnienie przesłanego formularza i akceptacja nadesłanych projektów.

Klient w momencie złożenia zamówienia może pobrać ze strony www.sklep.vairatka.pl  formularz do wypełnienia oraz załącznik z tekstami do wyboru - procedura ta zalecana jest w przypadku zamówień personalizowanych, takich jak np. zaproszenia. Wypełniając formularz klient zgadza się na podanie swoich danych osobowych niezbędnych do realizacji zamówienia, zwłaszcza zamówienia na odległość. Brak tych danych uniemożliwi wykonanie usługi.

Sklep zastrzega sobie prawo do odstąpienia od transakcji sprzedaży w przypadku braku dostępności towaru u dostawcy. Wpłacone przez Klienta środki pieniężne zostaną wówczas niezwłocznie zwrócone, na wskazany przez Klienta rachunek bankowy.

Użytkownik po wysłaniu zamówienia zakupu towaru dokonuje zapłaty za towar w jeden z wybranych przez siebie sposobów. Niezwłocznie po dokonaniu zapłaty ceny lub zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie (w przypadku wyboru odpowiednio systemu PayPal lub przelewu bankowego ) przystępujemy do realizacji zamówienia. Czas realizacji zależny jest od ilości zamówionego towaru i wynosi od 3 do 14 dni roboczych.
 Towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz firm kurierskich. Koszt wysyłki uzależniony jest od całkowitej wagi zamówionego towaru i jest podawany podczas składania zamówienia.

Wraz z towarem wydawany jest paragon, lub na życzenie Klienta rachunek. Po otrzymaniu przesyłki Klient winien dokładnie sprawdzić paczkę i otrzymany towar i o ewentualnych usterkach niezwłocznie nas poinformować.

§ 5 Formy płatności

Możliwe są następujące formy płatności, a wybór formy należy do Klienta:

- przelewem bankowym (przedpłata)
na konto nr 88 1940 1076 6500 5031 0000 0000
- PayU (przedpłata)
- PayPal (przedpłata) na e-mail apblicharz@interia.pl


§6 Procedura reklamacyjna i zwroty

W przypadku otrzymania towaru wadliwego, niezgodnego z zamówieniem lub uszkodzonego Klient musi poinformować sklep drogą e-mail w terminie do 14 dni roboczych licząc od dnia otrzymania przesyłki. Po tym czasie reklamacje z tego tytułu nie będą uwzględniane. Ponadto w przypadku reklamacji dotyczącej uszkodzenia przesyłki Klient musi posiadać protokół szkody.

W odpowiedzi na zgłoszenie (do 2 dni roboczych od otrzymania zgłoszenia) ustalamy z Państwem szczegóły dotyczące zwrotu wadliwego towaru. Dopiero wtedy Klient odsyła zamówienie na swój koszt, który w późniejszym etapie reklamacji - jeśli zostanie uznana - zostanie zwrócony Klientowi. Przesyłki na nasz koszt lub za pobraniem nie będą odbierane, a koszty z tym związane pokryje kupujący.

W chwili uznania reklamacji do 14 dni roboczych produkt zostanie odesłany do Klienta w stanie prawidłowym, w jakim został zamówiony podczas składania zamówienia. Wraz z odesłanym towarem zostaną zwrócone koszty, jakie poniósł klient w chwili odsyłania wadliwego zamówienia.

Klient ma prawo zwrotu towaru w terminie do 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny w ramach odstąpienia od umowy kupna, według zasad wynikających z przepisów dotyczących zawarcia umowy kupna/sprzedaży na odległość. Prawo zwrotu nie dotyczy towarów wykonanych na indywidualne zamówienia (towar został oznaczony /zadrukowany według wskazówek kupującego).

Zwrotu należy dokonać na adres pracowni na swój koszt. Przesyłki wysłane na nasz koszt lub za pobraniem nie będą odbierane, a koszty z tym związane pokryje kupujący. Zwracany towar należy odesłać w stanie niezmienionym od otrzymanego (w oryginalnym opakowaniu, nieuszkodzony, kompletny i nieużywany), odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniem wraz z dowodem zakupu (paragon/faktura) i pisemnym oświadczeniem odstąpienia od umowy kupna. 

W przypadku uznania zwrotu Klient otrzyma kwotę równą wartości zamówionego towaru.

Zwroty uszkodzone podczas przesyłki uznajemy jako zwrot uszkodzonego towaru i nie będą uznawane. Wówczas Klient musi ubiegać się o odszkodowanie do firmy dostarczającej paczkę.

§ 7 Postanowienia końcowe

W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego, ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego, oraz ustawy z dnia 2 marca 2000 r. (Dz. U. 2012 o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. 2012, Nr 1225).
Sklep zastrzega sobie możliwość zmiany niniejszego Regulaminu z ważnych przyczyn, np. zmiany przepisów prawa (w szczególności prawa podatkowego), zmiany stosunków z dostawcami lub producentami, zmian technologicznych. Każdorazowa zmiana Regulaminu publikowana będzie z co najmniej 30 dniowym wyprzedzeniem i będzie wiążąca jedynie dla zamówień złożonych po dniu wejścia w życie nowej wersji Regulaminu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz :)