Scrapbooking jest moją pasją od wielu lat. Z ogromną przyjemnością i sercem projektuję i tworzę kolorowe albumiki, kartki, zaproszenia i inne papierowe drobiazgi. Będzie mi miło, gdy znajdziesz u mnie coś dla Siebie... Chętnie wykonam także prace na indywidualne zamówienie. Zapraszam do zakładki "Tu kupisz moje prace", oraz "Zaproszenia" , gdzie znajdują się linki do galerii internetowych i moich butików, zachęcam też do kontaktu mailowego (vairatka@interia.pl).

poniedziałek, 8 lipca 2019

Lawendowy box ślubny/DT ScrapAndMe

Witajcie :)

Miałam już niewątpliwą przyjemność pociąć najnowszą kolekcję Meadow Impressions - oprócz cudownych akwarelowych kwiatów namalowanych przez Anię Lipowską, w kolekcji znajdziecie cudowne listki na arkuszu do wycięcia - w boxie, który dziś zrobiłam użyłam tylko ich, żadnych wykrojnikowych :) Kolekcja jest więc idealna dla osób bez maszynki do wycinania ;)

I had already an unquestionable pleasure to cut the latest collection - Meadow Impressions - in the collection you will find wonderful watercolor flowers painted by Ania Lipowska, and also leaves on the sheet to be cut - in the box, which I made today I used only them, no punches :) The collection is therefore ideal for people without cutting machines;)

Użyłam i polecam:
Pozdrawiam


1 komentarz:

  1. Zachwycający! Kolory i dodatki tak pięknie skomponowane! I podpatrzyłam świetne zamknięcie kopertki na prezent :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz :)