Scrapbooking jest moją pasją od wielu lat. Z ogromną przyjemnością i sercem projektuję i tworzę kolorowe albumiki, kartki, zaproszenia i inne papierowe drobiazgi. Będzie mi miło, gdy znajdziesz u mnie coś dla Siebie... Chętnie wykonam także prace na indywidualne zamówienie. Zapraszam do zakładki "Tu kupisz moje prace", oraz "Zaproszenia" , gdzie znajdują się linki do galerii internetowych i moich butików, zachęcam też do kontaktu mailowego (vairatka@interia.pl).

środa, 4 lipca 2018

Witaj na świecie!/DT ScrapAndMe

Dziś miałam ogromną przyjemność pociąć najnowszą kolekcję Little Cuties, stworzoną przez Klaudię - ja jestem zachwycona!!! Powstał box powitalny na narodziny chłopca :) W centrum jest miś z gipsu, a na ściankach kieszonki ozdobione grafikami z kolekcji.

Jestem pewna, że powstanie jeszcze mnóstwo pięknych prac z tej kolekcji!!

Today I had the great pleasure to cut the latest collection "Little Cuties" created by Klaudia Szpunar - I am delighted!! I made an exploding box for a birth of a boy :) In the center is a teddy bear with plaster, and on the walls of pockets decorated with graphics from the collection.

I'm sure that there will be a lot of beautiful works from this collection !! 
Użyłam/I used:A czy Wy macie i pocięliście już tą cudną kolekcję?

Pozdrawiam :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz :)