Scrapbooking jest moją pasją od wielu lat. Z ogromną przyjemnością i sercem projektuję i tworzę kolorowe albumiki, kartki, zaproszenia i inne papierowe drobiazgi. Będzie mi miło, gdy znajdziesz u mnie coś dla Siebie... Chętnie wykonam także prace na indywidualne zamówienie. Zapraszam do zakładki "Tu kupisz moje prace", oraz "Zaproszenia" , gdzie znajdują się linki do galerii internetowych i moich butików, zachęcam też do kontaktu mailowego (vairatka@interia.pl).

piątek, 3 lutego 2017

Miętowy planer ślubny/DT ScrapAndMe

Po małej przerwie wracamy do pracy pełną parą i w nowym składzie na blogu ScrapAndMe!!! Bardzo się cieszę, bo z tą marką związana jestem od jej początku i baaardzo kibicuję Anecie i jej firmie :) Nie mówiąc o tym, że papiery uwielbiam :)

Przygotowałam na dziś notes - planer ślubny Kingi i Pawła. Przyszła panna młoda uwielbia miętę i róż, idealnym dodatkiem do romantycznej całości okazał się biały i w minimalnej ilości szary. Na okładce koniecznie miały znaleźć się imiona młodych, dużo kwiatów i warstw (mimo, że notes ma być ciągle w użyciu) oraz zapięcie na gumkę (jak zrobić takie zapięcie opisałam dokładnie w TYM kursie).

Do tła przyszyłam sporo różnej wielkości i koloru pasków, oraz koronki. W kilku miejscach pojawiły się tez kropeczki z pasty strukturalnej nałożonej przez maskę.

Planer ma wkład podzielony na działy oraz  przekładki tematyczne z kieszonkami.Użyłam:I jaki mam piękny nowy banerek :P


Pozdrawiam :)

12 komentarzy:

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz :)