Scrapbooking jest moją pasją od wielu lat. Z ogromną przyjemnością i sercem projektuję i tworzę kolorowe albumiki, kartki, zaproszenia i inne papierowe drobiazgi. Będzie mi miło, gdy znajdziesz u mnie coś dla Siebie... Chętnie wykonam także prace na indywidualne zamówienie. Zapraszam do zakładki "Tu kupisz moje prace", oraz "Zaproszenia" , gdzie znajdują się linki do galerii internetowych i moich butików, zachęcam też do kontaktu mailowego (vairatka@interia.pl).

wtorek, 31 stycznia 2017

Walentynkowy album/Wyzwanie w Lemoncraft

Dziś rusza pierwsze wyzwanie na blogu LemonCraft. Inspiracją jest cudnej urody zestaw zdjęć, który naturalnie kieruje w stronę jedynej idealnie pasującej kolecji - Gossamer Blue.

U mnie na biurku powstał walentynkowy album leporello. Wnętrze jest nieozdobione, czeka na zdjęcia, za to okładka - bardzo warstwowa, bardzo bogata, z puchatym sercem z bawełny w kropeczki, z kwiatami, tagami, złotym drucikiem i drewnianymi guzikami.Użyłam:A tu nasz moodboard, zobaczcie jaki piękny :)Zapraszam do udziału :)

2 komentarze:

  1. Piękna okładka tego albumiku :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Genialna okładka, fajny zimno-ciepły klimat ;) A serducho mnie niesamowicie zachwyciło, pięknie kontrastuje z niebieskimi papierami.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz :)