Scrapbooking jest moją pasją od wielu lat. Z ogromną przyjemnością i sercem projektuję i tworzę kolorowe albumiki, kartki, zaproszenia i inne papierowe drobiazgi. Będzie mi miło, gdy znajdziesz u mnie coś dla Siebie... Chętnie wykonam także prace na indywidualne zamówienie. Zapraszam do zakładki "Tu kupisz moje prace", oraz "Zaproszenia" , gdzie znajdują się linki do galerii internetowych i moich butików, zachęcam też do kontaktu mailowego (vairatka@interia.pl).

piątek, 14 sierpnia 2015

Stasiowy wpis do dziennika

Ostatnio stanęłam przed nie lada wyzwaniem - dostałam zeszyt do smashowania ;) A ponieważ nigdy nie "smashowałam" - postanowiłam zeszyt wykorzystać po swojemu - i powstał pierwszy wpis, trochę mediowy, trochę art journalowy, taki miks ;) Ze Staśkiem w roli głównej ;)

Creative Journal firmy La De Dah to zeszyt z kolorowymi stronami i folijkami do wsuwania zdjęć w fantastycznej tłoczonej okładce. Ma też stronki kalendarzowe, planerowe, więc jest dużo do zrobienia ;) I zdobienia :)

A moje pierwsze podejście wygląda tak - trochę pasty strukturalnej nałożonej przez moją ulubioną (zdecydowanie) maskę, farby, ecoliny, mgiełki, embossing (przy użyciu świetnego pisaka do embossingu - można sobie zembossować w zasadzie wszystko! u mnie sa to odręcznie rysowane serduszka i napis LOVE). I czarny cienkopis, obowiązkowy :)


Ze sklepu ScrapCafe wykorzystałam:

Pozdrawiam :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz :)