Scrapbooking jest moją pasją od wielu lat. Z ogromną przyjemnością i sercem projektuję i tworzę kolorowe albumiki, kartki, zaproszenia i inne papierowe drobiazgi. Będzie mi miło, gdy znajdziesz u mnie coś dla Siebie... Chętnie wykonam także prace na indywidualne zamówienie. Zapraszam do zakładki "Tu kupisz moje prace", oraz "Zaproszenia" , gdzie znajdują się linki do galerii internetowych i moich butików, zachęcam też do kontaktu mailowego (vairatka@interia.pl).

wtorek, 25 marca 2014

Wiosennie i zielono, oraz wynik blog - hop :)

Cieszę się, że spodobał się Wam mój notesik :) dziękuję za wszystkie komentarze i za udział w zabawie :) Wyniki całej zabawy będą na blogu SZMEKa w niedzielę, ale ponieważ ja w niedzielę wyjeżdżam na dwa tygodnie - u mnie rozstrzygnięcie będzie szybciej :)

Notesik poleci do osoby, która wpisała komentarz pod numerema jest nią:
malażabka!!!

Gratuluję!
Proszę Cię o dane do wysyłki na maila apblicharz@interia.pl - ale maksymalnie do soboty, potem wyjeżdżam i nie będzie mnie dwa tygodnie, więc będziesz musiała poczekać :P


Chciałabym jeszcze pokazać Wam karteczkę, która powstała wg wytycznych naszej SZMEKowej zabawy w blog hop - zielona i wiosenna :)
Pozdrawiam serdecznie :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz :)