Scrapbooking jest moją pasją od wielu lat. Z ogromną przyjemnością i sercem projektuję i tworzę kolorowe albumiki, kartki, zaproszenia i inne papierowe drobiazgi. Będzie mi miło, gdy znajdziesz u mnie coś dla Siebie... Chętnie wykonam także prace na indywidualne zamówienie. Zapraszam do zakładki "Tu kupisz moje prace", oraz "Zaproszenia" , gdzie znajdują się linki do galerii internetowych i moich butików, zachęcam też do kontaktu mailowego (vairatka@interia.pl).

wtorek, 27 sierpnia 2013

Foggy Time - DT ScrapAndMe

Dziś mam dla Was klimatyczne, mgliste LO. Papier Foggy Time z kolekcji Explosion of Freshness ScrapAndMe idealnie podpasował mi do zdjęcia pewnego mglistego poranka. Ożywiłam je nieco żółcią i zielenią papierów z tej samej kolekcji. W zestawie są też idealnie pasujące dodatki w postaci tagów, etykiet, strzałeczek oraz alfabet.
Dodam tylko, że przy tworzeniu tego LO nie zmarnowałam prawie w ogóle papieru - a więc użyłam wycięte elementy i resztki po nich, wycięty napis jak i jego "negatyw"... Wszystko może się przydać :)Użyłam papierów Explosions of Freshness:
Pozdrawiam serdecznie!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz :)