Scrapbooking jest moją pasją od wielu lat. Z ogromną przyjemnością i sercem projektuję i tworzę kolorowe albumiki, kartki, zaproszenia i inne papierowe drobiazgi. Będzie mi miło, gdy znajdziesz u mnie coś dla Siebie... Chętnie wykonam także prace na indywidualne zamówienie. Zapraszam do zakładki "Tu kupisz moje prace", oraz "Zaproszenia" , gdzie znajdują się linki do galerii internetowych i moich butików, zachęcam też do kontaktu mailowego (vairatka@interia.pl).

niedziela, 9 czerwca 2013

Muszę się pochwalić ㋡

Byłam na zlocie :) Jak zwykle za mało czasu na wszystko (choć starałam się bardzo), za dużo wydanej kasy, nie zauważone osóbki - to już norma niestety :( Ale i tak był cudownie!!!! Atmosfera niesamowita!!! Do tej pory mi się twarz cieszy, mimo, że padam na nos ;)

A czym muszę się pochwalić? A moim identyfikatorem, nad którym ślęczałam dwa dni, nakładając kolejne warstwy wszelkich dóbr i kolorów, a który to wygrał konkurs 3rd Eye!!!! Radość moja była przeogromna, bo wcześniej robiąc obchód stoisk, właśnie u Karoliny musiałam z żalem odłożyć kilka cudnych stempli, bo w portfelu widać już było dno :/ I mam te wymarzone, YUPI!!!

A to moje kolorki :)Z części "składowych" głównie najzwyklejsza farba akrylowa (z Lidla ;), gesso, duuuużo Vikolu i pasty strukturalnej (też z Lidla...). Ha, jest nawet "sztuczny śnieg" :)

A ponieważ byłam na rewelacyjnych warsztatach u Ayeedy z 13Arts - mam nadzieję Was w najbliższym czasie pozanudzać pracami mediowymi :P

Całusy dla niewycałowanych wczoraj!!!

2 komentarze:

  1. świetny! cudne kolory. widać, że włożyłaś mnóstwo pracy w niego, ale jaki efekt. super.

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję:) Identyfikator świetny:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz :)