Scrapbooking jest moją pasją od wielu lat. Z ogromną przyjemnością i sercem projektuję i tworzę kolorowe albumiki, kartki, zaproszenia i inne papierowe drobiazgi. Będzie mi miło, gdy znajdziesz u mnie coś dla Siebie... Chętnie wykonam także prace na indywidualne zamówienie. Zapraszam do zakładki "Tu kupisz moje prace", oraz "Zaproszenia" , gdzie znajdują się linki do galerii internetowych i moich butików, zachęcam też do kontaktu mailowego (vairatka@interia.pl).

środa, 2 czerwca 2010

Black & White

Druga dziś kartka powstała na wyzwanie Our Creative Corner, gdzie zadaniem w tym tygodniu jest stworzenie kartki czarno-białej z różnymi fakturami. Dodatkowo główne miejsce powinien zajmować tekst. Kartkę zrobiłam na podstawie mapki Sketchy Colors#26, która doskonale podpasowała mi do wyzwania czarno-białego OCC.


Mapka Sketchy Colors, wg której zrobiłam kartkę:Przepraszam za jakość zdjęć, ale pogoda wybitnie nie sprzyja fotografowaniu...

Z kolei ta kartka powstała już tydzień temu, ale nie zdąży
łam wrzucić jej na bloga przed zakończeniem wyzwania... Ale pasuje świetnie na dziś jako przeciwwaga do ponurej czarno-białej kartki :)

Dziękuję wszystkim mnie odwiedzającym i zostawiającym komentarze, które uskrzydlają i dodają chęci do pracy :) Życzę dużo słońca i pogody!!!

4 komentarze:

 1. TO się nazywa elegancja i wyrafinowanie, nie ponurość! :-) Lubię takie kartki, oszczędność dekoracji pozwala fakturom grac pierwsze skrzypce. Ta druga tak dla rozjaśnienia, owszem. Zwłaszcza pogody, która -ta jak najbardziej- musi zostac nazwana ponurą, bo na nic lepszego nie zasługuje:-( Piękne obie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Georgeous cards! Thanks for joining us at SC this week - best of luck!
  hugs, Lena

  OdpowiedzUsuń
 3. Great take on the challenge at OCC... thanks for joining us:-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz :)