Scrapbooking jest moją pasją od wielu lat. Z ogromną przyjemnością i sercem projektuję i tworzę kolorowe albumiki, kartki, zaproszenia i inne papierowe drobiazgi. Będzie mi miło, gdy znajdziesz u mnie coś dla Siebie... Chętnie wykonam także prace na indywidualne zamówienie. Zapraszam do zakładki "Tu kupisz moje prace", oraz "Zaproszenia" , gdzie znajdują się linki do galerii internetowych i moich butików, zachęcam też do kontaktu mailowego (vairatka@interia.pl).

poniedziałek, 22 marca 2021

Alleluja! Kartka wielkanocna/DT ScrapAndMe

Witajcie :)
Jak to szybko zleciało!! Dopiero rozstawialiśmy choinki, a już kolejne święta...
W tym roku powstało na moim biurku całkiem sporo kartek Wielkanocnych, a jedną z nich chciałam Wam zaprezentować tutaj :) 
Powstała w całości z kolekcji Rosy Days (no dobrze, może kilka listów jest z innego arkusza niż dedykowany ;), ozdabia ją kilka warstw wyciętych z arkusza kwiatów i gniazdko z jajeczkami. 

Do oklejenia bazy kartki i jej ozdobienia staram się korzystać z jednego arkusza papieru, wykorzystując obie jego strony. Z doświadczenia wiem, że raz ucięty i nie wykorzystany od razu papier - dziwnie dematerializuje się w pracowni :D Nie lubię ścinków i staram się wykorzystywać wszystko od razu, jak tylko się da. Tak więc arkusz przecięty na 3 kwadraty w rozmiarze bazy trafia na front i do środka, a ostatni - nieco mniejszy i zazwyczaj z tej drugiej strony - na drugą warstwę frontu. Paseczki, które zostały po wycięciu kwadratów też trafiają na kartkę - na front, napis, chorągiewkę lub jako kieszonka na banknot wewnątrz kartki.

Użyłam:
Pozdrawiam


 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz :)