Scrapbooking jest moją pasją od wielu lat. Z ogromną przyjemnością i sercem projektuję i tworzę kolorowe albumiki, kartki, zaproszenia i inne papierowe drobiazgi. Będzie mi miło, gdy znajdziesz u mnie coś dla Siebie... Chętnie wykonam także prace na indywidualne zamówienie. Zapraszam do zakładki "Tu kupisz moje prace", oraz "Zaproszenia" , gdzie znajdują się linki do galerii internetowych i moich butików, zachęcam też do kontaktu mailowego (vairatka@interia.pl).

piątek, 9 października 2020

Kartka urodzinowa/DT ScrapAndMe

Dzień dobry :)

Bardzo lubię kolekcję Blooming Magnolia. Pomijając rewelacyjne kolory, bo to oczywiste, uwielbiam to bogactwo elementów do wycinania - kwiaty są na tyle duże, że nie trzeba się bardzo namęczyć wycinaniem, a na tyle małe, że może ich użyć w zasadzie na każdej pracy, nie przytłaczają. 
W połączeniu ze "zwykłymi" kwiatami papierowymi 3d - stanowią doskonałe tło.

I really like the Blooming Magnolia collection. Fantastic colors aside - because it's obvious, I love the a wealth of elements to cut out - the flowers are so large that you don't have to get tired of cutting them out, and they are small enough to be used on basically any work, they don't overwhelm the work.
In combination with  3d paper flowers - they are a perfect background.


 Użyłam:

 


Pozdrawiam :)

1 komentarz:

  1. I think this is one of the most significant information for me. And i’m glad reading your article. Thank for sharing!

    Top hotels in kovilpatti

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz :)