Scrapbooking jest moją pasją od wielu lat. Z ogromną przyjemnością i sercem projektuję i tworzę kolorowe albumiki, kartki, zaproszenia i inne papierowe drobiazgi. Będzie mi miło, gdy znajdziesz u mnie coś dla Siebie... Chętnie wykonam także prace na indywidualne zamówienie. Zapraszam do zakładki "Tu kupisz moje prace", oraz "Zaproszenia" , gdzie znajdują się linki do galerii internetowych i moich butików, zachęcam też do kontaktu mailowego (vairatka@interia.pl).

piątek, 3 sierpnia 2018

Kartka dla dziewczynki/DT ScrapAndMe

Witajcie :)

Niedawno w sklepie ScrapAndMe pojawił się nowy asortyment - wykrojniki. Od razu musiałam spróbować ... i jestem zakochana... Tak na szybko, emocjonalnie powstała kartka dla dziewczynki, z uroczą postacią wycięta przy pomocy wykrojników (tego konkretnie wzoru już nie ma na wirtualnych półkach, ale wróci wkrótce. Są za to jeszcze dwie inne dziewczynki, równie urocze :)

Hello :)

Recently, cutting dies have appeared in the ScrapAndMe shop. Immediately I had to try them ... and I'm in love. And I have created a card for a girl, with a charming figure cut with the help of cutting dies (this particular pattern is no longer on virtual shelves, but will come back soon. There are two other girls available, equally adorable :)

Użyłam/I used:
Pozdrawiam :)


4 komentarze:

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz :)