Scrapbooking jest moją pasją od wielu lat. Z ogromną przyjemnością i sercem projektuję i tworzę kolorowe albumiki, kartki, zaproszenia i inne papierowe drobiazgi. Będzie mi miło, gdy znajdziesz u mnie coś dla Siebie... Chętnie wykonam także prace na indywidualne zamówienie. Zapraszam do zakładki "Tu kupisz moje prace", oraz "Zaproszenia" , gdzie znajdują się linki do galerii internetowych i moich butików, zachęcam też do kontaktu mailowego (vairatka@interia.pl).

czwartek, 8 lutego 2018

Z wiankiem

Witajcie :)
Dziś ruszyło najnowsze wyzwanie na blogu ScrapAndMe - o bardzo fajnym i dającym wiele możlwiości temacie :) Mamy stworzyć pracę z wiankiem - z listków, z wykrojnika, ze sznurka, albo wyciętym z arkusza papieru - z takim właśnie ja zrobiłam kartkę, wykorzystując wianek z najnowszej kolekcji Romantic Garden.

Kartka urodzinowa dla pewnej bardzo kochanej przez swoją rodzinę Pani Liliany :)Kartka jest baaaardzo ukwiecona - nie dość, że kwiaty sa w tle na arkuszu, są na wianku wyciętym z papieru, są dodatkowe listki z arkusza 11/12 , są tez materiałowe i papierowe kwiaty.


Użyłam:


Serdecznie zapraszam do udziału :)

Pozdrawiam :)

3 komentarze:

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz :)