Scrapbooking jest moją pasją od wielu lat. Z ogromną przyjemnością i sercem projektuję i tworzę kolorowe albumiki, kartki, zaproszenia i inne papierowe drobiazgi. Będzie mi miło, gdy znajdziesz u mnie coś dla Siebie... Chętnie wykonam także prace na indywidualne zamówienie. Zapraszam do zakładki "Tu kupisz moje prace", oraz "Zaproszenia" , gdzie znajdują się linki do galerii internetowych i moich butików, zachęcam też do kontaktu mailowego (vairatka@interia.pl).

środa, 31 stycznia 2018

Pamiątka komunijna/DT CraftPassion

Witajcie :)

Jeszcze jest dość wcześnie, ale piękne nowości komunijne CraftPassion wręcz krzyczą z półki - "Zrób z nami kartkę komunijną!!!" :D więc robię ;)

Dziś pamiątka dla dziewczynki - z uroczą postacią dziewczynki komunijnej w centrum. Figurkę umieściłam na kolejnej naszej nowości - delikatnej ramce z listkami. Dodałam też własnoręcznie zrobione kwiatki z foamiranu (jak już niejednokrotnie pisałam, mam dwie lewe ręce do kwiatków - co nie znaczy, że nawet takie beztalencie jak ja nie może zrobić kwiatków - wystarczy foamiran, wykrojnik i żelazko! Nic nie trzeba miętosić, wygniatać, formować - żelazko robi całą robotę ;)


Ozdobiłam też pudełko - dodałam kielich z hostią i napis, oraz malutkie kwiatuszki (foamiran+żelazko ;)Użyłam:

Widzieliście już naszą gazetkę pełną cudownych inspiracji?
Jeśli nie - konieczcie to zróbcie!!!

Wersja polska i angielska.
Pozdrawiam :)2 komentarze:

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz :)