Scrapbooking jest moją pasją od wielu lat. Z ogromną przyjemnością i sercem projektuję i tworzę kolorowe albumiki, kartki, zaproszenia i inne papierowe drobiazgi. Będzie mi miło, gdy znajdziesz u mnie coś dla Siebie... Chętnie wykonam także prace na indywidualne zamówienie. Zapraszam do zakładki "Tu kupisz moje prace", gdzie znajdują się linki do mojego sklepu i galerii internetowych, zachęcam też do kontaktu mailowego (sklep@vairatka.pl).

wtorek, 12 grudnia 2017

Świąteczny komplet/DT Lemoncraft

Witajcie :)

Święta zbliżają się wielkimi krokami - przygotowałam więc dziś "komplet" - kartkę i pudełko na niewielki prezent. W obu wykorzystałam papiery i dodatki z kolekcji 'Christmas Carols':


To mój ostatni post na blogu Lemoncraft, dziękuję Wam za obecność przez ten czas, to był bardzo ciekawy i kreatywny rok :) Z niecierpliwością czekam na kolejne piękne inspiracje od nowego DT :)

Ściskam mocno :*

AgataMateriały/Suplies:

https://lemoncraft.pl/shop/pl/kolekcja-christmas-carols/5168-zestaw-papierow-do-scrapbookingu-christmas-carols.html
https://lemoncraft.pl/shop/pl/koronki/5918-koronka-bawelniana-biala-1-metr.html
https://lemoncraft.pl/shop/pl/polperelki-kamyczki-koraliki/4703-perelki-na-zylce-silikonowej-o7mm-dlugosc-130cm-biale.html
https://lemoncraft.pl/shop/pl/polperelki-kamyczki-koraliki/4700-perelki-na-zylce-silikonowej-o7mm-dlugosc-130cm-jasnozlote.html
https://lemoncraft.pl/shop/pl/boze-narodzenie/4419-pomponiki-50-sztuk-biale.html
https://lemoncraft.pl/shop/pl/boze-narodzenie/4580-scrapiniec-tekturki-idea-d-oro-bombki-01.html1 komentarz:

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz :)