Scrapbooking jest moją pasją od wielu lat. Z ogromną przyjemnością i sercem projektuję i tworzę kolorowe albumiki, kartki, zaproszenia i inne papierowe drobiazgi. Będzie mi miło, gdy znajdziesz u mnie coś dla Siebie... Chętnie wykonam także prace na indywidualne zamówienie. Zapraszam do zakładki "Tu kupisz moje prace", oraz "Zaproszenia" , gdzie znajdują się linki do galerii internetowych i moich butików, zachęcam też do kontaktu mailowego (vairatka@interia.pl).

wtorek, 5 września 2017

Kalendarz dla nauczyciela/DT CraftPassion

Witam :)

Początek roku szkolnego to nowe wyzwania także dla nauczycieli. Aby wszystko było dobrze zaplanowane i zorganizowane - proponuję kalendarz, który nie tylko jest poręczny, ale też ozdobny :) Ozdobiłam go wycinankami z wykrojników CraftPassion.

Hello :)
The beginning of the school year is a new challenge for teachers as well. Everything must be well planned and organized - I suggest a calendar, which is not only handy, but also a little decorative.


Użyłam:Pozdrawiam :)


Jeszcze jest czas by zamówić sobie (lub komuś bliskiemu) kalendarz na nowy rok szkolny :) Kolory i styl do uzgodnienia :) Zapraszam do kontaktu mailowego lub do którejś z galerii (lista w zakładce).


4 komentarze:

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz :)