Scrapbooking jest moją pasją od wielu lat. Z ogromną przyjemnością i sercem projektuję i tworzę kolorowe albumiki, kartki, zaproszenia i inne papierowe drobiazgi. Będzie mi miło, gdy znajdziesz u mnie coś dla Siebie... Chętnie wykonam także prace na indywidualne zamówienie. Zapraszam do zakładki "Tu kupisz moje prace", oraz "Zaproszenia" , gdzie znajdują się linki do galerii internetowych i moich butików, zachęcam też do kontaktu mailowego (vairatka@interia.pl).

sobota, 12 sierpnia 2017

Ślubny exploding box z tutorialem/DT Lemoncraft

Witajcie :)

Dziś przygotowałam dwie prace - ślubny exploding box wraz z krótki filmem - "jak to jest zrobione" - oraz kartkę z okazji ślubów wieczystych.


Exploding box wykonałam z różnych kolekcji - dobierałam je stosując kryterium kolorystyczne ;) Jest tu 'Tylko mnie kochaj', 'Gossamer Blue', 'DayDream'. W centrum umieściłam tort ślubny ubrany w kwiaty, a na ściankach - życzenia, kopertkę na prezent, cytat, ażurowe serce...Przy okazji powstawania boxa - powstał krótki film, na którym pokazuję, jak robię takie i podobne boxy. Jako bazę używam biały karton 30x30cm (dół) i 20x20cm (wieczko).  Ponieważ na filmie zniknął fragment z wymiarami tortu - podaję je tutaj: potrzebujemy po 2 kółka z beermaty o wymiarach 3,3cm, 4,5cm, 5,5cm i po jednym z każdego rozmiaru z papieru wizytówkowego lub scrapowego, oraz trzy paski z papieru o szerokości ok. 2,5cm i długości 11,5cm, 15cm i 19,5cm.
Reszta opisów jest na filmie :)
Proszę o wyrozumiałość, to mój pierwszy filmowy tutorial!! :)
Druga praca, to kartka z pudełkiem z okazji ślubów wieczystych. Połączyłam tu świąteczną kolekcję 'Christmas Carols' z różami z 'Sercem malowane':Zobaczcie jakie cudne są te malutkie gwiazdeczki!!

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam gorąco :)

Agata

Materiały:

https://lemoncraft.pl/shop/pl/kolekcja-tylko-mnie-kochaj/3856-dwustronny-papier-do-scrapbookingu-tylko-mnie-kochaj-02.html
https://lemoncraft.pl/shop/pl/lemoncraft-detal/4498-dwustronny-papier-do-scrapbookingu-gossamer-blue-05.html
https://lemoncraft.pl/shop/pl/linia-vintage-time/5032-papier-ozdobny-vintage-time-011.html
https://lemoncraft.pl/shop/pl/kolekcja-christmas-carols/5158-christmas-carols-ephemera-cards.html
https://lemoncraft.pl/shop/pl/kolekcja-christmas-carols/5164-dwustronny-papier-do-scrapbookingu-christmas-carols-01.html
https://lemoncraft.pl/shop/pl/sercem-malowane/4509-dwustronny-papier-do-scrapbookingu-sercem-malowane-05.html


6 komentarzy:

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz :)