Scrapbooking jest moją pasją od wielu lat. Z ogromną przyjemnością i sercem projektuję i tworzę kolorowe albumiki, kartki, zaproszenia i inne papierowe drobiazgi. Będzie mi miło, gdy znajdziesz u mnie coś dla Siebie... Chętnie wykonam także prace na indywidualne zamówienie. Zapraszam do zakładki "Tu kupisz moje prace", oraz "Zaproszenia" , gdzie znajdują się linki do galerii internetowych i moich butików, zachęcam też do kontaktu mailowego (vairatka@interia.pl).

poniedziałek, 15 maja 2017

Komunijne dla bliźniaczek/DT CraftPassion

Witajcie :)

To chyba jedne z ostatnich prac komunijnych w tym sezonie - ale dziś dostałam nowiutkie listki CraftPassion i MUSIAŁAM ich użyć w takiej właśnie konfiguracji :) Kartki komunijne dla bliźniaczek - różnią się minimalnie tylko odcieniem papieru. Kwiatki zrobiłam z foamiranu uzywając wykrojnika nr4 i jedynie zwijając płatki ciepłem żelazka. Listki tez są z foamiranu, lekko podgrzanego i zwiniętego w palcach. Na kartkach komunijnych musiał tez znaleźć się kielich z hostią.

This is probably one of the last communion works of this season - but today I got brand new leaves of CraftPassion and I have to use it! Communion cards for twins - they are identical, I used only differend paper. Flowers are made with foamiran and with flower die no.4, I made them only by heating with the iron. Leaves are made also with foamiran, a little warmed up and rolled up in the fingers.

Użyłam/I used:Pozdrawiam3 komentarze:

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz :)