Scrapbooking jest moją pasją od wielu lat. Z ogromną przyjemnością i sercem projektuję i tworzę kolorowe albumiki, kartki, zaproszenia i inne papierowe drobiazgi. Będzie mi miło, gdy znajdziesz u mnie coś dla Siebie... Chętnie wykonam także prace na indywidualne zamówienie. Zapraszam do zakładki "Tu kupisz moje prace", oraz "Zaproszenia" , gdzie znajdują się linki do galerii internetowych i moich butików, zachęcam też do kontaktu mailowego (vairatka@interia.pl).

środa, 26 kwietnia 2017

Kartki komunijne/DT CraftPassion

Witajcie :)
Dziś przygotowałam dwie kartki komunijne - obie dla dziewczynki. W pierwszej udało mi się nawet zrobić samodzielnie kwiatki z foamiranu używając wykrojnika nr 4. W drugiej uwagę przyciąga ramka IHS w centrum.

Hello :)
Today i made two communion cards - both for a girl. In a first one I made foamiran flowers using flower die no.4. Second one has a frame IHS.

Użyłam:


Przypominam o wyzwaniu komunijnym na blogu CraftPassion - czas do 6 maja :)Nie zapomnijcie tez o rabacie 10% na zakupy w CraftPassion  z odbiorem osobistym na śląskim zlocie! Więcej informacji TUTAJPozdrawiam1 komentarz:

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz :)