Scrapbooking jest moją pasją od wielu lat. Z ogromną przyjemnością i sercem projektuję i tworzę kolorowe albumiki, kartki, zaproszenia i inne papierowe drobiazgi. Będzie mi miło, gdy znajdziesz u mnie coś dla Siebie... Chętnie wykonam także prace na indywidualne zamówienie. Zapraszam do zakładki "Tu kupisz moje prace", oraz "Zaproszenia" , gdzie znajdują się linki do galerii internetowych i moich butików, zachęcam też do kontaktu mailowego (vairatka@interia.pl).

piątek, 16 października 2015

Notesiki - zabawa urodzinowa CraftManii

Witajcie

Przez cały tydzień na blogu CraftManii mieliście okazję podziwiać prace DT inspirowane urodzinowym moodboardem. Dla przypomnienia - nasza tablica wygląda tak:Zapraszam do udziału w zabawie - swoje prace możecie wklejać w TYM poście (tam znajdziecie też dokładne zasady naszej zabawy :)

Na moim biurku powstały dwa notesiki - inspiracją były kolory (turkus, róż i złoty), róże - na tiulu i papierowe, koronki i tiul, metalowe ozdoby i perełki (w postaci ćwieków Doliny Tęczy oraz mikrokulek) oraz gałązki.Ze sklepu CraftManii polecam:Pozdrawiam

4 komentarze:

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz :)