Scrapbooking jest moją pasją od wielu lat. Z ogromną przyjemnością i sercem projektuję i tworzę kolorowe albumiki, kartki, zaproszenia i inne papierowe drobiazgi. Będzie mi miło, gdy znajdziesz u mnie coś dla Siebie... Chętnie wykonam także prace na indywidualne zamówienie. Zapraszam do zakładki "Tu kupisz moje prace", oraz "Zaproszenia" , gdzie znajdują się linki do galerii internetowych i moich butików, zachęcam też do kontaktu mailowego (vairatka@interia.pl).

czwartek, 19 lutego 2015

Husband&Wife/DT the Mini art

Jakiś czas temu otrzymałam zaproszenie do DT the Mini art - nie mogłam odmówić!! Cudne tekturki, stemple, maski, ogromny ich wybór, tyle możliwości!!! jestem w nich zakochana :)

Pierwsza praca z materiałami the Mini art - romantyczna kartka ślubna, z wykorzystaniem m.in fantastycznych stempli do kolorowania (jak ja dawno nie kolorowałam!!! czas sobie przypomnieć, bo to ogromna przyjemność :)Maski the Mini art są fantastyczne - nie dość, ze świetnie nakłada się przez nie pastę, to sa na tyle grube, ze świetnie sprawdzają się też jako folder do embossingu :D dwa w jednym ;)


Wykorzystane materiały:
Stempel Mia w wieczorowej sukni
Stempel Suit Boy
Papier Ulotne sny 04
Papier Ulotne sny 01
Tagi mini Ulotne sny
Napis Husband&wife
Zestaw małych zegarów
Zestaw motylków
Maska serca
Zestaw pojedynczych okien

Pozdrawiam :)

5 komentarzy:

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz :)