Scrapbooking jest moją pasją od wielu lat. Z ogromną przyjemnością i sercem projektuję i tworzę kolorowe albumiki, kartki, zaproszenia i inne papierowe drobiazgi. Będzie mi miło, gdy znajdziesz u mnie coś dla Siebie... Chętnie wykonam także prace na indywidualne zamówienie. Zapraszam do zakładki "Tu kupisz moje prace", oraz "Zaproszenia" , gdzie znajdują się linki do galerii internetowych i moich butików, zachęcam też do kontaktu mailowego (vairatka@interia.pl).

poniedziałek, 17 lutego 2014

Dla małej księżniczki

Hej :)

Dziś mam dla Was karteczkę dla małej księżniczki. Słodko, cukierkowo, kwieciście - jednym słowem - dziewczęco. Dodatkowym elementem ozdobnym jest rameczka z guziczków - naszego Produktu Tygodnia.

A na koniec - mała podpowiedź, co zrobić, gdy guziczki nie do końca odpowiadają nam kolorystycznie ;) Ja miałam do dyspozycji guziczki różowe i ecru. Kolorki oczywiście fantastyczne, ale ja wymyśliłam, że chcę zielone, ale z przebijającym różem ;) Guziczki pomaziałam lekko białym gesso, a gdy wyschło - kapnęłam po kropelce zielonego tuszu alkoholowego i pomalowałam dodatkowo ciemniejszą zielenią farbą akrylową. W ten sposób otrzymałam odpowiadające mi kolorystycznie, zupełnie inne i niepowtarzalne guziczki :)Ze sklepu SZMEKa polecam:
Produkt Tygodnia:

guziczki 11mm - ecru i różowe
 
 
 
 
Pozdrawiam serdecznie
 

1 komentarz:

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz :)