Scrapbooking jest moją pasją od wielu lat. Z ogromną przyjemnością i sercem projektuję i tworzę kolorowe albumiki, kartki, zaproszenia i inne papierowe drobiazgi. Będzie mi miło, gdy znajdziesz u mnie coś dla Siebie... Chętnie wykonam także prace na indywidualne zamówienie. Zapraszam do zakładki "Tu kupisz moje prace", oraz "Zaproszenia" , gdzie znajdują się linki do galerii internetowych i moich butików, zachęcam też do kontaktu mailowego (vairatka@interia.pl).

środa, 1 stycznia 2014

2013 - the best of...

Nigdy nie robiłam podsumowań... Ale ten rok był wyjątkowy jeśli chodzi o scrapbooking, więc kilka słów muszę, i prac kilka dla przypomnienia także :)

Przede wszystkim - dołączyłam do kilku fantastycznych zespołów, z którymi spędziłam niesamowicie twórczy i aktywny czas!!!
Dziękuję zwłaszcza dziewczynom z Diabelskiego Młyna, bo to on niego się wszystko zaczęło ;) a potem poszło z rozpędu - Stonogi.pl, ScrapAndMe, SZMEK,
 gościnnie w Scrappo, Sklep-ewa, Scrapścinkach, 123scrapujTy...

Działo się baaaardzo dużo... Czasem tak dużo, że nie wiedziałąm za co najpierw się zabrać, a to przy dwójce małych dzieci jest już problem ;) Ale dałam radę :)

A co do prac - kilka ulubionych moich z tego roku poniżej ;) i dopiero teraz zauważyłam - w tamtym roku napisałam 232 posty!!!! Aż sama jestem w szoku!!!

Ulubione LO - jak dużo!!! A tych mniej ulubionych też jeszcze sporo zostało :P..i kilka albumików :)
Ojojoj, duuużo!!! :D To był fajny, intensywny i bardzo twórczy rok :)
Mam nadzieję, że i ten będzie nie mniej udany, czego i Wam wszystkim życzę!!!!

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!


1 komentarz:

  1. Piękny dorobek i osiągnięcia :)
    Oby ten rok był jeszcze lepszy :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz :)