Scrapbooking jest moją pasją od wielu lat. Z ogromną przyjemnością i sercem projektuję i tworzę kolorowe albumiki, kartki, zaproszenia i inne papierowe drobiazgi. Będzie mi miło, gdy znajdziesz u mnie coś dla Siebie... Chętnie wykonam także prace na indywidualne zamówienie. Zapraszam do zakładki "Tu kupisz moje prace", oraz "Zaproszenia" , gdzie znajdują się linki do galerii internetowych i moich butików, zachęcam też do kontaktu mailowego (vairatka@interia.pl).

poniedziałek, 29 kwietnia 2013

Piękne chwile - DT Stonogi.pl

Dziś zapraszam na mój debiut z podobraziem malarskim :)
Właściwie jest to tzw. tablica malarska (13x18 cm) zakupiona w zwykłym sklepie papierniczym, ale w sklepie Stonogi.pl znajdziecie typowe podobrazia malarskie (blejtram) w różnych rozmiarach.

Powierzchnię podmalowałam najpierw lekko rozwodnionym gesso. Gdy wyschło, w lewym górnym rogu z pomocą żelu transferowego przykleiłam ozdobny narożnik z papieru transferowego.
Potem trochę tuszowania przez maskę, trochę stemplowania i oczywiście chlapania.
Teraz przyszła pora na kompozycję ze zdjęciem - wykorzystałam skrawki różnych papierów i dodatków UHK (jest też fragment Engraver Primy). Podkleiłam każdy kosteczkami 3D, uzyskując trójwymiarowość i przestrzeń. Do tego koronki, ćwieki, wycięte stemplowane kwiaty, perełki w płynie, odrobina taśmy washi.

A na zdjęciu - moja pełna życia i wiosennej energii Mama :)

Przyznam się, że zrobienie tej rameczki sprawiło mi mnóstwo przyjemności i frajdy!!! Gorąco zachęcam Was do własnych prób z podobraziem :)

Ze sklepu Stonogi.pl użyłam:

tekst tekst tekst tekst
tekst tekst tekst tekst
tekst tekst tekst tekst
tekst tekst tekst

Pozdrawiam serdecznie :)


2 komentarze:

  1. Też lubię pracować na blejtramach i podobraziach-fajna zabawa a przy okazji powstaje ładna ozdoba do zawieszenia w domu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fantastyczna. Oglądam Twoje prace i myślę, że dla niektórych doba trwa dłużej niż 24 godziny :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz :)