Scrapbooking jest moją pasją od wielu lat. Z ogromną przyjemnością i sercem projektuję i tworzę kolorowe albumiki, kartki, zaproszenia i inne papierowe drobiazgi. Będzie mi miło, gdy znajdziesz u mnie coś dla Siebie... Chętnie wykonam także prace na indywidualne zamówienie. Zapraszam do zakładki "Tu kupisz moje prace", oraz "Zaproszenia" , gdzie znajdują się linki do galerii internetowych i moich butików, zachęcam też do kontaktu mailowego (vairatka@interia.pl).

środa, 18 kwietnia 2012

Komunia Święta

Zbliża się maj i czas Pierwszej Komunii Świętej - a więc czas na kartki, albumy i pamiątki tej uroczystości.
Zaczynam od pamiątki komunijnej w formie większej kartki. Jest tu miejsce na życzenia, składak kilka zdjęć, kieszonka na mały "prezent" ;) Wersja dla chłopca i dziewczynki :)

Trochę zaniedbałam bloga :( Czasu wolnego mam niewiele, na wrzucanie mych wytworów już go trochę brakuje... Myślę, że powoli ponadrabiam zaległości i pokażę wszystko, co ostatnio udało mi się zrobić :) A jest tego wbrew pozorom wcale nie tak mało, hehe :)

Właśnie zauważyłam, że wygrałam candy u Magdy, straaaasznie się cieszę!!!

Pozdrawiam serdecznie :)

5 komentarzy:

  1. Piękne...i wielofunkcyjne .Przez moje uwielbienie do koloru różowego,wersja dla dziewczynki jest bliższa memu sercu :) Pozdrawiam i ucałuj dzieciaki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne są, bardzo pomysłowe :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Pamiątki są piękne, widać że wyszły spod arystycznej ręki.Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz :)