Scrapbooking jest moją pasją od wielu lat. Z ogromną przyjemnością i sercem projektuję i tworzę kolorowe albumiki, kartki, zaproszenia i inne papierowe drobiazgi. Będzie mi miło, gdy znajdziesz u mnie coś dla Siebie... Chętnie wykonam także prace na indywidualne zamówienie. Zapraszam do zakładki "Tu kupisz moje prace", oraz "Zaproszenia" , gdzie znajdują się linki do galerii internetowych i moich butików, zachęcam też do kontaktu mailowego (vairatka@interia.pl).

wtorek, 14 marca 2017

Witaj wiosno!

Ja bardzo lubię przedwiośnie... Może nie jest już tak jak kiedyś, kiedy śnieg się długo topił, cały ten proces przekształcania zimy w wiosnę trwał zauważalnie, stopniowo i jakos tak przyjemniej... A może mi się tylko śniło?? Choć małżonek ma podobne wspomnienia... Ale mimo wszystko - lubię ten czas, kiedy możemy obserwować budzenie się przyrody, powrót ptaków, no i to cudnie grzejące słoneczko (tak, jestem zmarźluch i zimy nie znoszę...)

Zawsze o tej porze roku u mnie na biurku jest wysyp słonecznych prac :) I nie mogło być inaczej także przy tym wyzwaniu - przecież to oczywiste! "Witaj wiosno" to temat najnowszego wyzwania na blogu StudioSZOK - serdecznie zapraszam :)

Ja proponuję, oprócz słoneczka - zakochać się na wiosnę ;)
klik w banerek -->Pozdrawiam :)

7 komentarzy:

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz :)