Scrapbooking jest moją pasją od wielu lat. Z ogromną przyjemnością i sercem projektuję i tworzę kolorowe albumiki, kartki, zaproszenia i inne papierowe drobiazgi. Będzie mi miło, gdy znajdziesz u mnie coś dla Siebie... Chętnie wykonam także prace na indywidualne zamówienie. Zapraszam do zakładki "Tu kupisz moje prace", oraz "Zaproszenia" , gdzie znajdują się linki do galerii internetowych i moich butików, zachęcam też do kontaktu mailowego (vairatka@interia.pl).

środa, 28 stycznia 2015

Nie wolno ci się bać...

To mój ulubiony utwór Meli Koteluk... Ciągle mam go w głowie... A po sobotnim koncercie dodatkowo mam w głowie niesamowite kolory, niesamowite ich połączenia, światło, dźwięk, fantastyczny spektakl!
Głównym elementem scenografii były okręgi - dlatego tło mojego blejtramu jest zbudowane na bazie kół - w różnej formie (naklejone, naniesione przez maskę, narysowane...) Do tego fiolet, bo fiolet był kolorem przewodnim koncertu.A ponieważ kolorystycznie wyszło jak wyszło, blejtram pasuje do palety kolorystycznej Lindy's Stamp Gang, gdzie zgłaszam go na wyzwanie kolorystyczne. Użyłam dwóch mgiełek Lindy'Stamp Gang - Sweet Violet Purple Teal i Clam Bake Beige.Pozdrawiam :)

12 komentarzy:

 1. Piękne chlapanka :) Całość bardzo energetyczna!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow great project! So motivated.Thanks for joining Lindy's Stamp Gang challenge

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna, zachwycająca praca, oczu oderwac nie można:) I mądre przesłanie...

  OdpowiedzUsuń
 4. Beautiful! Thanks for playing with LSG!

  OdpowiedzUsuń
 5. zachwyt formy i koloruuuuuuuuu mrrrrrrrrrr ...

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudo… po prostu! Trafiłam tu przypadkiem ale z przyjemnością zostanę na dłużej:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Beautiful card!!! Thank you for joining us at Lindys for the Color Challenge!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękna praca, fascynujące kolory :) I słowa zapadające w pamięć i mówiące wiele... To niewątpliwie ważny motywator. Wielki plus za Melę Koteluk :) Dziękujemy za udział w wyzwaniu LSG.

  OdpowiedzUsuń
 9. Fantastyczna, mediowa i magiczna praca i te slowa.... Thank you so much for taking part in Lindy's Stamp Gang colour challenge. Thank you for sharing your art. Hugs, Marta xx

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo lubię tę Twoją pracę - wracałam już do niej kilka razy. Pozdziwiam kolory - energetyczne ale i romantyczne.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz :)