Scrapbooking jest moją pasją od wielu lat. Z ogromną przyjemnością i sercem projektuję i tworzę kolorowe albumiki, kartki, zaproszenia i inne papierowe drobiazgi. Będzie mi miło, gdy znajdziesz u mnie coś dla Siebie... Chętnie wykonam także prace na indywidualne zamówienie. Zapraszam do zakładki "Tu kupisz moje prace", oraz "Zaproszenia" , gdzie znajdują się linki do galerii internetowych i moich butików, zachęcam też do kontaktu mailowego (vairatka@interia.pl).

czwartek, 17 lipca 2014

Książka

Taki dziś u mnie książkowy dzień :P Poprzedni post z książką w roli głównej, choć zupełnie inny jego charakter. I teraz będzie o książce, a w zasadzie o wielu, a może raczej o jednym człowieku, w którym "zakochałam się" kilka ładnych lat temu i miłość ma trwa i rozwija się w najlepsze...O kim mowa? To Orson Scott Card, autor książek fantastycznych, w tym najbardziej - dzięki niedawnej ekranizacji - Gry Endera. Ile już razy przeczytałam wszystkie jego książki - nie wiem, dużo. To jedyny autor, do którego wracam i wracam, i za każdym razem czytam z tą samą ciekawością, wzruszeniem, wynajduję szczegóły , które mi wcześniej umknęły i nieodmiennie zachwycam się spójnością stworzonego w jego książkach świata - a każdy cykl - czy to o Enderze, czy Alvinie,  czy Riggu jest zupełnie inny!  A opowiadania!!! Geniusz!!!
Kto nie zna, polecam z całego serca!!!

To kolejny, czwarty już post w cyklu na wyzwanie Uli - a jutro ostatni dzień...

 

1 komentarz:

  1. Lubię książki fantastyczne i wszystko co związane z fantasy cy sci-fi. Ale kompletnie nie znam się na gatunku i autorach - muszę wypróbować tego!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz :)